![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/429584932_1808002696386682_2846717863892201612_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=cOQzmSHVPfsAX8Sr3Hi&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfCW4BPraNLSPjXqHEZddwzxGjqtvIk0DxNb5fBFaJ_k9A&oe=65F65015)
Тарас Григорович Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці, той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.
Учні 1-А класу долучилися до святкування 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря. З метою вшанування видатного сина українського народу першачки взяли активну участь у виховному заході"Шевченкове слово в віках не старіє”,під час якого вони дізналися багато цікавого та нового матеріалу про життя та творчість Т. Шевченка.